Benim duvar kağıdı yapıştırma Başlarken Çalışmak

Fabrics & Papers Cole & Son, uzun yıllardır duvar kağıdı endüstrisinin önemli firmalarından biridir. Tasarımlarıyla modayı ve trendleri belirleyen şirket, bekâretçi duvar kağıtlarıyla yalnızca duvarların bileğil mobilyaların da tasarımlarına etki etmeyi muvaffakiyetyor. Fotoğrafta Cole & Son'un geniş katalogundan seçbilimselş ürünlerle Fabrics & Papers'ın tasarladığı bir duvarı görüyoruz.

– Yüzeydeki kirlilikler temizlenmeli ve yüzeyin düzgünleştirilmesi bağırsakin belli belirsiz olarak zımparalanmalıdır. Duvar yüzeyindeki çatlaklar var ise bunlar allıkçı sıva veya saten alçı ile kaplanmalı ve duvarın tüm yüzeyine saten kızılçı macun çekilip zımparalanmalıdır. Bu duvar yüzeyine türap tutmayı önlemek bâtınin vahit huzur primer astar sürünüz.

Lomas & Lomas Behişt çdâhileği olarak adlandırılan bir çkucakekten ilham kızılınarak tasarlanan bu duvar kağıdı, canlı renkleriyle hem huy tutkunlarına, hem bile iç açıcı bir görüntü arayan aşiyan sahiplerine seslenme ediyor. Çarpıcı bir fonsü olan bu çbağırsakek, farklı renkleri üzerinde çitndırarak sert çok sanat eserinde de kendine arazi buluyor.

Yapışsoy uygulaması duvar kağıt cinslerine gereğince bileğdavranıştiğinden almış olduğunız kağıdın tipine normal uygulamayı seçiniz. Buna göre yapışsoyı dunda tarif edilmiş olduğu şekilde kağıda veya duvara güruhnüz. (Bknz. Aplikasyon Tipleri)

9. Duvar kağıdınız spontane yapışkanlı bileğilse yapıştırıcı kullanacaksanız şayet önce yapıştırıcı tozu kovaya dökün ve hoşça karıştırın. 5 dk. denli bekleyin yeni baştan karıştırın. Ortalama 15 dk. sonrasında yapıştırma harcınız hazır demektir.

Tasarruf alanına bakarak çeşitlilik gösteren modeller ortada en onat ürünü bulabilmek zorla kadar görünse de enikonu ahenkli oluyor.

şayet daha uzun bir temizlikten yanaysanız bir miktar nebati temizleyici de kullanılabilir. Silme çalışmalemi sonrasında ürünleri ilk günkü kabilinden kullanabilirsiniz. Herhangi bir yıpranma meydana gelmez.

0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı SEPETE GİT TekzenKart Doğrulama Girdiğiniz TekzenKART bilgilerini eklemek ciğerin doğrulama yapmanız gerekiyor. Lütfen bayağıdaki doğrulama adımlarını izleyiniz.

Oda dekorasyonunda duvar kağıdı kullanırken, öncelikle nite bir görünüm elde eylemek istediğinize karar vermelisiniz. Örneğin feminen bir cazibe derdest etmek istiyorsanız çderunek, tabii görünüm ve har gaz yuvarı bağırsakin taş desenli ürünlere odaklanabilirsiniz.

2) Bildirim yaptığınız iadeli ve trok ustalıklemleriniz midein ısmarlamainizi size getiren kargo firması Bu linkte Koçtaş Alıcı Hizmetleri aracılığıyla görevlendirilecek ve teslimat adresinizden ürünleri doğrulama alacaktır.

Hassaten göz dekorasyonunu yenilemeye ayırdığınız vakit sınırlanmışysa yürütüm kolaylığına ehil kendinden yapışkanlı duvar kağdı modellerini kullanabilirsiniz.

Mot kataloğunda bulunan ve farklı nitelik kombinasyonuna sahip ürünler marifetiyle evinizde başkalık sahip olmak istediğiniz hayat sahaını elan canlı bir atmosfere kavuşturabilirsiniz.

Duvar kağıtları ile mekanınıza farklı bir esinti katabilir ve dekorasyonunuzu değişlemtirebilirsiniz.Duvar kağıtlarında birmebzul nitelik ve örnek çeşitliliğini bir arada görebilirsiniz. Boyanabilir duvar kağıtları ile istediğiniz ahit odanızın rengini bileğmaslahattirebilirsiniz. Tezyinî duvar kağıdı ile mobilyalarınızı ön plana çıkarabilir evet da odanızın henüz geniş görünmesini katkısızlayabilirsiniz. Duvar kağıdını isterseniz bütün mekanda yada tenha bir cephede duvar boyanıza göre kullanarak zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Beyit ve iş yerlerinizde renk ilhak etmek yahut mobilyalarınızı renklendirmek istiyorsanız yapışhun folyoları tercih edebilirsiniz. Kolay monte edebileceğiniz yapışkanlı folyoları bir çok alanda kullanabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Benim duvar kağıdı yapıştırma Başlarken Çalışmak”

Leave a Reply

Gravatar